Strona główna   »   Sylwetki zawodowców   »   Kobiety - zagranica   »   Laura Michelle Prestin

Laura Michelle Prestin

2013-07-15 | Bodyflex | Tagi: Bikini Fitness Laura Michelle Prestin
Urodzona w Toronto Laura Miechelle Prestin jest wspaniałą, piękną, zgrabną i seksowną damą o wielu talentach. Panna Prestin - jak sama siebie powszechnie nazywa, jest absolwentem Uniwersytetu McMaster. To właśnie tam realizowała studia z biologii oraz jeden stopień socjologii.

Równolegle ze studiowaniem zajmowała się modelingiem, była także trenerem personalnym, publicystką, aktorką i właścicielem firmy. Do tej pory reklamuje bieliznę, stroje kąpielowe, stroje fitness i modę. Kiedy choć raz spojrzy się na jej zdjęcia, pamięć o jej idealnym ciele pozostanie już na zawsze w głowie.
Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin
Piękne ciało w połączeniu z niesamowitym uśmiechem, pozwoliło Prestin zdobyć wiele nagród i wyróżnień. Została nazwana Miss Toronto Strojów Kąpielowych. Pojawiała się w wielu magazynach mody i nie tylko, będąc wielokrotnie na okładkach tych pism.

Podobnie jak wiele innych seksownych modeli i modelek, "Panna Prestin" pojawiła się na okładce amerykańskiego magazynu "Curves" - aż osiem razy. Magazyn ten jest ceniony w środowisku związanym z kulturystyką.
Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin
Laura Michelle Prestin pojawiła się także na okładce magazynu "Muscle", "Bluzin Magazine" i "Status Fitness Magazine". W rankingu na Miss Piękności jej rodzimego kraju w Kanadzie, zajęła drugie miejsce w kategorii stu najgorętszych i najbardziej wysportowanych ciał. W 2009 roku wypuściła na rynek swój kalendarz - stał się on najlepiej sprzedawanym kalendarzem w Kanadzie.
W 2010 roku kalendarz Miss Prestin powrócił ze zdwojoną siłą. Był jednym z najlepszym kalendarzy wśród 50 najgorętszych na rynku - "Miss Prestin" uplasowała się tuż obok Kim Kardashian i Holly Madison.
Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin
Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin
Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin Laura Michelle Prestin

Dodaj komentarz

Wpisz kod z obrazka
Aby komentować pod stałym nickiem - zaloguj się / załóż konto.

Zaloguj się

Login Hasło
Zapamiętaj
2

Komentarze do:

Laura Michelle Prestin

Komentarze do: Laura Michelle Prestin
arek
co tu duzo pisac sport czyni cuda
2014-07-16 11:18
Komentarze do: Laura Michelle Prestin
MXM
test
2015-01-27 22:57

Podobne wiadomości

Podobne galerie

Najczęściej czytane

Tagi

Najnowsze WIDEO

Nowe GALERIE ZDJĘĆ