Strona główna   »   Sylwetki zawodowców   »   Kobiety - zagranica   »   Nathalia Melo

Nathalia Melo

2012-02-21 | Bodyflex | Tagi: Bikini Nathalia Melo
Nathalia Melo - tę kobietę bez wątpienia powinien kojarzyć każdy mężczyzna. Pochodząca z Brazylii, a mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych zawodniczka bikini, jest jedną z najbardziej utytułowanych i najbardziej rozpoznawalnych piękności w tym sporcie. Prestiżowy magazyn FLEX sklasyfikował ją na 5. miejscu, jeśli chodzi o listę zawodniczek fitness wszechczasów.
Nathalia Melo Nathalia Melo Nathalia Melo
Po tym jak Melo postanowiła zrezygnować z siedzącego trybu życia i wzięła się na poważnie za swoją sylwetkę, na efekty nie trzeba było długo czekać, a pomogła jej w tym niezwykła determinacja. Jej kariera zawodowa rozpoczęła się w 2009 roku, ale nie było to raczkowanie, lecz od razu wielki "bum". Już w pierwszych zawodach - NPC Ft. Lauderdale Cup, zajęła pierwsze miejsce.
Nathalia Melo Nathalia Melo Nathalia Melo
Po kilku dobrych startach, gdzie także zajmowała najwyższe miejsca, udało jej się znaleźć sponsorów i mogła już tylko myśleć o fitnessie i startach w najważniejszych imprezach. Rok po swoim debiucie wzięła udział w prestiżowych zawodach Olympia, gdzie zajęła drugie miejsce. W 2011 r. zaprezentowała się jeszcze lepiej i stanęła już na najwyższym stopniu podium.
Melo brała udział także w Arnold Classic w 2011 i 2012 r. - najpierw zajęła trzecie miejsce, a później znów okazała się bezkonkurencyjna. W trakcie swojej kariery zdobyła również wiele innych trofeów, jak m.in. Olympia Weekend w 2012 r.
Nathalia Melo Nathalia Melo Nathalia Melo
Nathalia Melo Nathalia Melo Nathalia Melo
Nathalia Melo Nathalia Melo Nathalia Melo Nathalia Melo Nathalia Melo Nathalia Melo Nathalia Melo Nathalia Melo Nathalia Melo

Dodaj komentarz

Wpisz kod z obrazka
Aby komentować pod stałym nickiem - zaloguj się / załóż konto.

Zaloguj się

Login Hasło
Zapamiętaj
2

Komentarze do:

Nathalia Melo

Komentarze do: Nathalia Melo
Raba
Melo to prawdziwa instytucja w świecie fitness. Wygląda po prosty bosko.
2013-05-27 14:34
Komentarze do: Nathalia Melo
kowal140
Świetna ,wysportowana i atrakcyjna dziewczyna
2013-10-01 10:21

Podobne wiadomości

Podobne galerie

Najczęściej czytane

Tagi

Najnowsze WIDEO

Nowe GALERIE ZDJĘĆ