Strona główna   »   Sylwetki zawodowców   »   Mężczyźni - zagranica   »   Phil Heath

Phil Heath

2012-05-14 | Bodyflex | Tagi: Mr. Olympia Phil Heath Kulturyści
Phil Heath to obecnie numer jeden jeśli chodzi o świat kulturystyki, ale lata jego młodości wskazywały na to, że jego kariera powędruje w stronę ligi NBA. Jako nastolatek uwielbiał grać w koszykówkę, a jakby tego było mało, był jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników. Nie ma co ukrywać, że pomagały mu w tym dobre warunki fizyczne. Gdy poszedł na uniwersytet dalej uprawiał ten sport, ale już nie z takim zaangażowaniem jak wcześniej.
Phil Heath Phil Heath Phil Heath
W 2002 roku zaczął interesować się kulturystyką - w ciągu roku na siłowni nabrał około 15 kg masy mięśniowej i ważył niemal 100 kg. Po roku ciężkich treningów wystartował w konkursie Rocky Mountain NPC (National Physique Commitee), w którym zdobył główny tytuł.

Treningi na siłowni Hardcore pozwoliły mu zawrzeć przyjaźń m.in. Jayem Cutlerem i Peterem McGough, co sprawiło, że jeszcze bardziej nakręcił się na ciężkie treningi.
Phil Heath Phil Heath Phil Heath
Te doprowadziły go do wielu sukcesów, a w aktualnych czasach jest uważany za najlepszego kulturystę na świecie. W 2011 i 2012 roku dwukrotnie zwyciężał Mr.Olympia. Kolejne lata jego startów zapowiadają się niezwykle ciekawie, bowiem inni czołowi zawodnicy na świecie również nie odpuszczają.
Phil Heath Phil Heath Phil Heath
Phil Heath Phil Heath Phil Heath Phil Heath Phil Heath Phil Heath Phil Heath Phil Heath Phil Heath Phil Heath Phil Heath Phil Heath

Dodaj komentarz

Wpisz kod z obrazka
Aby komentować pod stałym nickiem - zaloguj się / załóż konto.

Zaloguj się

Login Hasło
Zapamiętaj
0

Komentarze do:

Phil Heath

Podobne wiadomości

Podobne galerie

Najczęściej czytane

Tagi

Najnowsze WIDEO

Nowe GALERIE ZDJĘĆ