Strona główna   »   Sylwetki zawodowców   »   Mężczyźni - Polska   »   Robert Piotrkowicz

Robert Piotrkowicz

2012-05-14 | Bodyflex | Tagi: Kulturyści Robert Piotrkowicz
Robert Piotrkowicz to najbardziej utytułowany polski kulturysta, który jako jedyny Polak otrzymał kartę zawodowca najbardziej prestiżowej federacji kulturystycznej, jaką jest International Federation of BodyBuilders IFBB. Swoją karierę rozpoczął w trójboju siłowym, zostając akademickim mistrzem Polski w 1995 roku. Dziesięć lat później po raz pierwszy wystartował w zawodach kulturystycznych i okazało się to strzałem w dziesiątkę.
Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz
Od tamtego czasu na swoim koncie zanotował wiele sukcesów i zdobył wiele cennych tytułów. Kilkukrotnie stał na najwyższym stopniu podium w mistrzostwach Polski i Europy, a także był trzykrotnym mistrzem Świata. Jako drugi Polak w historii wziął udział w zawodach Mr. Olympia – startował w nich dwukrotnie w 2010 i 2011 roku.
Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz
W trakcie swojej bogatej kariery wielokrotnie brał udział w bardzo prestiżowych zawodach. Swoją sylwetkę prezentował m.in. Estonii, Anglii, Czechach, Ukrainie, Korei Południowej, Bahrajnie i wielu innych krajach, skąd praktycznie zawsze wracał jako zawodnik z podium, a najczęściej jako zwycięzca. W 2013 roku już zdążył zanotować kolejne sukcesy. Jedyny polski profesjonalista po tym jak na Fibo Power zajął 4. miejsce, a na Arnold Classic Brazil był 6., w końcu zwyciężył na Mr. Europe Pro, zostawiając za swoimi plecami czołowych zawodników ze światowej czołówki.
Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz
Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz Robert Piotrkowicz

Dodaj komentarz

Wpisz kod z obrazka
Aby komentować pod stałym nickiem - zaloguj się / załóż konto.

Zaloguj się

Login Hasło
Zapamiętaj
0

Komentarze do:

Robert Piotrkowicz

Podobne wiadomości

Podobne galerie

Najczęściej czytane

Tagi

Najnowsze WIDEO

Nowe GALERIE ZDJĘĆ