Strona główna   »   Sylwetki zawodowców   »   Kobiety - Polska   »   Małgorzata Mączyńska

Małgorzata Mączyńska

2012-02-21 | Bodyflex | Tagi: Bikini Małgorzata Mączyńska
Nie tylko w Stanach Zjednoczonych są piękne i utalentowane zawodniczki bikini fitness. W Polsce również nie brakuje pasjonatek tej dyscypliny, a jedną z najzdolniejszych jest Małgorzata Mączyńska. Jak sama mówi – od dziecka interesowała się sportem oraz tańcem i aby połączyć te dwie rzeczy zdecydowała się na fitness.
Małgorzata Mączyńska Małgorzata Mączyńska Małgorzata Mączyńska
Do swoich pierwszych poważnych zawodów, jakimi były Debiuty Kulturystyczne Fitness Bikini, przygotowywała się pod okiem Akopa Szostaka - choć sama jest także trenerem personalnym. Pomoc okazała się przydatna, bowiem Warszawianka stanęła na najwyższym stopniu podium.

Fitness bikini w Polsce jako kategoria powstała zupełnie niedawno, ale od razu zainteresowała ona wiele zawodniczek. Jak pokazało jednak życie, konkurencja ta szybko znalazła swoją dominatorkę i jest nią właśnie Mączyńska. Małgorzata pewnie wygrała Mistrzostwa Polski Fitness Bikini w 2012 roku, a rok później obroniła tytuł. Jej aktualnym celem jest start w Mistrzostwach Świata.
Małgorzata Mączyńska Małgorzata Mączyńska Małgorzata Mączyńska
Małgorzata Mączyńska Małgorzata Mączyńska Małgorzata Mączyńska Małgorzata Mączyńska Małgorzata Mączyńska Małgorzata Mączyńska

Dodaj komentarz

Wpisz kod z obrazka
Aby komentować pod stałym nickiem - zaloguj się / załóż konto.

Zaloguj się

Login Hasło
Zapamiętaj
1

Komentarze do:

Małgorzata Mączyńska

Komentarze do: Małgorzata Mączyńska
Raba
W okresie pozastartowym wygląda lepiej :D
2013-05-27 14:32

Podobne wiadomości

Podobne galerie

Najczęściej czytane

Tagi

Najnowsze WIDEO

Nowe GALERIE ZDJĘĆ