Strona główna   »   Sylwetki zawodowców   »   Mężczyźni - zagranica   »   Kai Greene

Kai Greene

2012-05-14 | Bodyflex | Tagi: Mr. Olympia Kai Greene Kulturyści
Kai Green miał bardzo trudne dzieciństwo, bowiem już jako sześcioletni chłopiec musiał ze względów rodzinnych opuścić dom i co jakiś czas zmieniać rodziny zastępcze. Aby nie myśleć o latach swojej młodości i związanymi z tym problemami, postanowił relaksować się na siłowni, wyciskając z siebie ostatnie poty. Jako, że fascynował się sztuką wizualną mógł sam traktować swoje ciało jako rzeźbę i ciągle je ulepszać.
Kai Greene Kai Greene Kai Greene
Jego sylwetka sprawiła, że znacząco wyróżniał się z grona swoich rówieśników, co dostrzegł jego nauczyciel od języka angielskiego i zaproponował mu występ w konkursie dla młodych kulturystów.

Krok ten okazał się znaczący w jego karierze, bowiem to dodało mu jeszcze więcej energii, chęci do ćwiczeń i sprawiło, że jako junior zdobywał wiele medali oraz wyróżnień. Po pewnym czasie postanowił jednak zrezygnować ze startów, aby w pełni "wyszlifować" swoje ciało.
Kai Greene Kai Greene Kai Greene
Już w wieku 19 lat zdobył kartę zawodowego naturalnego kulturysty. Jego aspiracje ciągle rosły, ale nie mógł startować na największych imprezach świata, gdyż wcześniej trzeba triumfować w NPC. Po dwóch wcześniejszych porażkach, dopiero w 1999 roku udało mu się zrealizować marzenie i zdobył Team Universe w dwóch kategoriach - ciężkiej oraz open, a to otworzyło przed nim drzwi do imprez kulturystycznych światowej klasy.
Jako, iż widział, że ciągle brakuje mu wiele, aby rywalizować ze światową czołówką, postanowił zrobić sobie kilka lat przerwy i w pełni oddać się treningom. Plan się powiódł. Po powrocie znów zdobył Team Universe, a niedługo potem okazał się najlepszy na mistrzostwach świata.

Jego dalsze lata kariery to pasma sukcesów. W ostatnim czasie dwukrotnie stał na podium w Mr.Olympia – w 2011 r. zajął 3. miejsce, a w 2012 r. był "oczko" wyżej. Poza tym z powodzeniem rywalizował na takich imprezach jak Arnold Classic, Colorado Pro/Am Classic Bodybuilding And Figure Contest i wielu innych.
Kai Greene Kai Greene Kai Greene
Kai Greene Kai Greene Kai Greene
Kai Greene Kai Greene Kai Greene

Dodaj komentarz

Wpisz kod z obrazka
Aby komentować pod stałym nickiem - zaloguj się / załóż konto.

Zaloguj się

Login Hasło
Zapamiętaj
0

Komentarze do:

Kai Greene

Podobne wiadomości

Podobne galerie

Najczęściej czytane

Tagi

Najnowsze WIDEO

Nowe GALERIE ZDJĘĆ