Strona główna   »   Sylwetki zawodowców   »   Mężczyźni - zagranica   »   Ronnie Coleman

Ronnie Coleman

2012-05-14 | Bodyflex | Tagi: Mr. Olympia Kulturyści Ronnie Coleman
Kariera Ronnie Colemana rozpoczęła się zupełnie inaczej niż innych gwiazd ze świata kulturystyki. Jako młody policjant, który dopiero co skończył akademie policyjną - miał wówczas 25 lat - często odwiedzał klub Metroflex w Arlington w Texasie. Właściciel Brian Dobson od razu zauważył duży potencjał w jednym ze swoich klientów i kilkukrotnie proponował mu wzięcie udziału w zbliżających się zawodach. Ten jednak za każdym razem odmawiał, gdyż jako wielbiciel fast foodów, ani myślał o przejściu na dietę.
Ronnie Coleman Ronnie Coleman Ronnie Coleman
Dobson nie dawał za wygraną i postanowił zaoferować mu zakład - jeśli weźmie udział w mistrzostwach Texasu i zwycięży, do końca życia będzie mógł trenować za darmo. Coleman przyjął wyzwanie.

Pod czujnym okiem właściciela, który stał się jego trenerem, rozgromił konkurencję w tych zawodach. Po niecałych 2 latach ciężkich treningów, został mistrzem świata amatorów kategorii ciężkiej i otrzymał kartę zawodowca IFBB.
Ronnie Coleman Ronnie Coleman Ronnie Coleman
Jego kluczem do sukcesu okazała się wytrwałość, cierpliwość i konsekwencja. Dobry trening sprawiał, że co roku robił znaczące postępy, a to doprowadziło m.in. do tego, że aż osiem razy w karierze wygrywał Mr. Olympia i ma tyle samo tytułów co jego idol Lee Haney - najwięcej w historii.

W trakcie swojej długiej kariery zdobywał mnóstwo bardziej i mniej prestiżowych tytułów na wszystkich kontynentach świata. Swego czasu byłe prawdziwym dominatorem, jeśli chodzi o kulturystykę.
Ronnie Coleman Ronnie Coleman Ronnie Coleman
Ronnie Coleman Ronnie Coleman Ronnie Coleman Ronnie Coleman Ronnie Coleman Ronnie Coleman Ronnie Coleman Ronnie Coleman Ronnie Coleman

Dodaj komentarz

Wpisz kod z obrazka
Aby komentować pod stałym nickiem - zaloguj się / załóż konto.

Zaloguj się

Login Hasło
Zapamiętaj
1

Komentarze do:

Ronnie Coleman

Komentarze do: Ronnie Coleman
Israel
discounted jerseys jersey wholesaler
2016-10-22 04:31

Podobne wiadomości

Podobne galerie

Najczęściej czytane

Tagi

Najnowsze WIDEO

Nowe GALERIE ZDJĘĆ