Strona główna   »   Sylwetki zawodowców   »   Kobiety - Polska   »   Paula Lewczuk

Paula Lewczuk

2012-02-21 | Bodyflex | Tagi: Bikini Paula Lewczuk
Paula Lewczuk to jedna z niewielu kobiet w tym kraju, która potrafi perfekcyjnie zadbać o swoje ciało. Pomaga jej w tym bez wątpienia wiedza dietetyczki, a także pasja, dzięki której spędza po kilka godzin w ciągu tygodnia na siłowni i aerobiku.

Urodzona w 1990 roku zawodniczka, przez 11 lat trenowała sztuki walki, ale ze względu na naukę, musiała zrezygnować z tej dyscypliny i dość niespodziewanie zainteresować się inną.
Paula Lewczuk Paula Lewczuk Paula Lewczuk
Na uczelni Collegium Medicum w Bydgoszczy poznała swoją przyjaciółkę Natalię Gackę - Mistrzynię Polski Juniorek w Fitness Sylwetkowym, a także swojego późniejszego chłopaka, który również jest profesjonalnym zawodnikiem.

Oboje wzbudzili w niej zainteresowanie fitnessem i w ten sposób zaczęła się jej przygoda z tym sportem. Pochodząca z Malborka urocza blondynka wywalczyła w 2012 roku tytuł mistrzyni Polski juniorek w bikini fitness i od tego momentu zrobiło się o niej znacznie głośniej w świecie sportu.
Paula Lewczuk Paula Lewczuk Paula Lewczuk
Rok później startowała na XXXVII Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness w konkurencji bikini fitness kobiet do 168 cm.
Tym razem nie udało jej się stanąć na najwyższym stopniu podium, a wyprzedziła ją koleżanka z klubu - Joanna Kaczyńska. Jej największym autorytetem jest Nathalia Melo m.in. zdobywczyni tytułu Miss Bikini Olympia 2012.
Paula Lewczuk Paula Lewczuk Paula Lewczuk
Paula Lewczuk Paula Lewczuk Paula Lewczuk

Dodaj komentarz

Wpisz kod z obrazka
Aby komentować pod stałym nickiem - zaloguj się / załóż konto.

Zaloguj się

Login Hasło
Zapamiętaj
1

Komentarze do:

Paula Lewczuk

Komentarze do: Paula Lewczuk
Raba
Polki mają predyspozycje do fitness bo tutaj liczy się nie tylko sylwetka ale i uroda - a tej Polkom nie brakuje.
2013-05-27 14:30

Podobne wiadomości

Podobne galerie

Najczęściej czytane

Tagi

Najnowsze WIDEO

Nowe GALERIE ZDJĘĆ