Strona główna   »   Sylwetki zawodowców   »   Kobiety - zagranica   »   Jennifer Nicole Lee

Jennifer Nicole Lee

2012-02-21 | Bodyflex | Tagi: Bikini Fitness Jennifer Nicole Lee
Jennifer Nicole Lee swoją wielką karierę rozpoczęła w 1996 roku, kiedy wygrała konkurs na Miss Bikini America. Do zawodów podeszła przygotowując się wcześniej wedle własnego programu treningowego, a także diety. Odpowiednie połączenie tych dwóch rzeczy oprócz zwycięstwa, otworzyło przed nią furtkę do wielkiej sławy. W męskim gronie uchodzi za jedną z największych seksbomb o idealnej sylwetce.
Jennifer Nicole Lee Jennifer Nicole Lee Jennifer Nicole Lee
Wcześniej nie było jednak tak kolorowo. "Guru fitnessu" po tym jak urodziła dwójkę dzieci była bardzo "pulchną" osobą i kompletnie nie przypominała tej Jennifer po przemianie. Warto dodać, że wcześniej nie miała w ogóle do czynienia ze sportem i jakimkolwiek wysiłkiem fizycznym.

Jak się okazało, chęć zrzucenia zbędnych kilogramów otworzyła przed nią nieświadomie wielką karierę, dzięki której pomogła nie tylko sobie, ale wielu innym ludziom - a przy tym dobrze zarobiła.
Jennifer Nicole Lee Jennifer Nicole Lee Jennifer Nicole Lee
Jej program treningowy dla kobiet zdobył ogromną popularność dzięki swojej skuteczności. Jego największe atuty są takie, że ćwiczenia można wykonać w domu, bez większej straty czasu, a także bez wydatku na sprzęt. Instruktorka fitness zanim rozpoczęła swoją przygodę ze sportem ważyła 90 kilogramów, ale szybko doprowadziła swoje ciało do idealnych kształtów.
Swoje przepisy na piękną sylwetkę publikuje w książkach - „Fun Fit Foodie Cookbook" osiągnęła największy sukces oraz na DVD. Autorka udziela także indywidualnych rad i motywuje do ćwiczeń. Jedną z żelaznych zasad Jennifer Nicole Lee jest to, że nigdy po godzinie 18:00 nie sięga po jedzenie, bez względu na to jak byłaby głodna.
Jennifer Nicole Lee Jennifer Nicole Lee Jennifer Nicole Lee
Jennifer Nicole Lee Jennifer Nicole Lee Jennifer Nicole Lee
Jennifer Nicole Lee Jennifer Nicole Lee Jennifer Nicole Lee Jennifer Nicole Lee Jennifer Nicole Lee Jennifer Nicole Lee

Dodaj komentarz

Wpisz kod z obrazka
Aby komentować pod stałym nickiem - zaloguj się / załóż konto.

Zaloguj się

Login Hasło
Zapamiętaj
1

Komentarze do:

Jennifer Nicole Lee

Komentarze do: Jennifer Nicole Lee
Raba
Chciałbym ją zobaczyć przed metamorfozą sylwetki. Byłoby to inspirujące dla niektórych z naszych kobiet.
2013-05-27 14:38

Podobne wiadomości

Podobne galerie

Najczęściej czytane

Tagi

Najnowsze WIDEO

Nowe GALERIE ZDJĘĆ